O nás

Savencia Fromage and Dairy Czech Republic, a. s. se zabývá výrobou plísňových, čerstvých, tavených, předsmažených sýrů a dětských smetanových dezertů.
Závody společnosti v Přibyslavi, Hodoníně a Liptově patří mezi moderní závody s vysokou úrovní hygieny a kvality výroby.
Jsme výrobci tradičních a oblíbených výrobků, které si vychutnáváte již několik desítek let.
Postupy výroby se sice mění a modernizují, ale poctivost výroby zůstává.

Zaručujeme vám

Široká síť spolehlivých velkoobchodních partnerů zajišťuje distribuci výrobků po celém území ČR a SR. Food servisový tým vyškolených obchodních poradců je připraven poskytnout odborný servis profesionálům pracujících v provozech jak závodního stravování, tak i všech segmentů gastronomického trhu.

Více o partnerech

Nabízíme široké portfolio kvalitních výrobků tradičních značek: Král sýrů, Sedlčanský Hermelín, Pribináček, Lučina, Maratonec, Apetito, Pribina, a Liptov.
Všechny výrobky jsou vyráběny při zachování nejpřísnějších hygienických standardů. Všechny výrobní závody splňují předpisy HACCP, ISO, IFS a další.

Více o závodech

Neustále se snažíme vyvíjet výrobky, jak podle potřeb zákazníků, tak i podle nejnovějších trendů zdravé výživy a požadavků gastronomického trhu.
Společnost Savencia se nejvíce zaměřuji na tzv. produkty „user friendly“. To znamená, že kuchařům se snažíme co nejvíce zjednodušit vlastní přípravu pokrmu. Např. máme mražený Hermelín na gril, který je už dopředu obalen kořením a stačí ho jen bez rozmrazení umístit na grilovací plochu. Máme samozřejmě i výrobky bez laktózové, bez éčkové, i ty, které vyhovují pamlskové vyhlášce. Ve vývoji se tudíž zaměřuje na oblast usnadnění vlastní přípravy pokrmů, dále sledujeme nové trendy v oblasti „snackingu - jednoporcovek.“

Více o novinkách
Mapa výrobních závodů
Naše výrobní závody: 

Závod Přibyslav - Hesov

Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s.
Hesov 421
582 22 Přibyslav
Telefon: +420 569 493 411

Značky: 
Certifikáty: 

Závod Hodonín

Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s.
Velkomoravská 2714/28
695 19 Hodonín
Telefon: +420 518 390 711

Značky: 
Certifikáty: 

Závod Liptovský Mikuláš

Savencia Fromage & Dairy SK, a.s.
1. mája 124
031 80 Liptovský Mikuláš

Značky: 
Certifikáty: 
Náš tým: 
Vladimír Čejna
R&D Food Service Implementation Manager
Dušan Kostka
Food Service Manager CZ&SK